Біографія

Народивсь 23 грудня 1963 року в смт Гоща Рівненської обл. Мама – прцівник культури, директор бібліотечної системи району; батько – автослюсар військової частини. В 1971-1981 р.р. – навчання в Гощанській середній школі. Після її закінчення працював фотографом та художником-оформлювачем. В 1982-1984 р.р. – служба в лавах збройних сил. Після демобілізації постало питання перетворити одне із захоплень (кіно, фото та музика) на фах. Музика в цьому виборі посіла перше місце. В 1987 році вступив до Рівненського Державного інституту культури, навчання в якому завершив в 1991 році. З 1992 року – керівник творчих об'єднань Гощанського районного центру дітей, юнацтва та молоді, де навчає музичній творчості та володінню музичними інструментами і вокалом. Має двох доньок та онука.

Творчі етапи

Віктор Музичук - музикант, автор пісень, аранжувальник, звукоінженер та викладач.

Свій перший музичний гурт Віктор організував в 1992 році, який тоді мав назву "Рівне-Гоща", під якою і взяв участь у фестивалях "Тарас Бульба"(м.Дубно) та "Доля"(м.Чернівці). В 1993 році колектив змінив назву на гурт "Вікторія", змінив і свій склад та знову бере участь в тих самих фестивалях. В 1994 році - виступ на телефестивалі "Мелодія"(м.Львів). Далі зйомки кліпу, виступи на концертах та в теле-програмах, запис на студіях. В 1997р. Національна аудіо компанія (NAC) випускає альбом "Тусовка" гурту Віктора Музичука "Вікторія", в який увійшли десять пісень.

Зараз Віктор навчає дітей музичному мистецтву в Гощанському районному центрі дітей,юнацтва та молоді. Також пише пісні та співає в дуеті з дружиною Оксаною. А ще робить аранжування, фонограми та записує творчих людей на своїй звукозаписуючій студії; оцифровує аналогові відео- та аудіо записи.